Modernum Digital Lightning 1200 | Canbus-relejohtosarja
199,00 € sis. ALV
Yksikkö: KPL
Tuotetunnus: P-DIGITALHARNESS
Nyt entistäkin parempi
Modernum Digital Lightning 1200 Canbus-relejohtosarja on Modernumin uutuus lisävalojohtojen tuoteperheeseen. Se on täydellinen tuote lisävalojen helppoon ja monipuoliseen asennukseen.
- Helposti muunnettava, lataat vain tuotteeseen sopivan ohjelmiston.
- Helppo asentaa, kaikki työt tehdään moottoritilassa.
- Täydelliset johdot, sarjassa kaikki tarvittavat osat.
- Ei vikakoodeja.
- Korkealaatuinen ja täydellinen yhteensopivuus.
Varastossa (voidaan jälkitoimittaa)
Varastossa olevat tuotteet lähetetään saman päivän aikana, kun tilaus on tehty ennen klo 13.
Kuvaus
Modernum laajentaa jälkiasennetuille lisävaloille tarkoitettujen digitaalisten johtojen tuoteperhettään. Modernum Digital Lightning 1200 Canbus-relejohtosarja on muun tuoteperheen tapaan erittäin laadukas ja myös ammattikäyttöön sopiva johtosarja. Mukana tulevan USB-tikun avulla ohjelmisto on helppo ladata Modernumin verkko-sivuilta ja asentaa tuotteeseen. Aiempien digitaalisten sarjojen tapaan myös Digital Lightning 1200:ssa on digitaalinen ohjausyksikkö sekä suojatut johdot. Sarjaan kuuluu myös DT-liitin, joka helpottaa asentamista LED-paneeliin tai muuhun lisävaloon. Tekniset tiedot löytyvät seuraavalta sivulta.
DIGITAL LIGHTNING 1200:N TEKNISET TIEDOT
| Digital Lightning 1200 | |
| Käyttöjännite | 12/24 VDC |
| Jatkuva maksimivirta | 13 A (20 A ilman DT liitintä) |
| Suojattu | Kyllä |
| Reletyyppi | Elektroninen (puolijohde) |
| Virrankulutus | 3,6 mA |
| Mitat (ECU) | 60 x 50 x 32 mm |
| Digitaalinen tulo | Kyllä (CAN bus) |
| Analoginen tulo | Kyllä |
| E-hyväksytty | Kyllä |
Lisätiedot
Tuotteen luokitus
| Tuoteryhmä |
|---|
Yleiset tuotetiedot
| Valmistusmaa | SE |
|---|---|
| Yksikkö | KPL |
Rahdituspaino |
0,5 |

