Vision X Explora 9″ 200W | Lisävalo | Hybrid Dual-Color
299,00 € sis. ALV
Yksikkö: KPL
Tuotetunnus: EX-DLE40S
Päivitä ajoneuvosi valaistus huippuluokan Vision X Explora 9″ pyöreällä LED -lisävaloilla ja koe huippusuorituskyky sekä vaivaton asennus! Vision X Explora -lisävalot yhdistävät laadun ja muotoilun, ja nostavat ajokokemuksesi uudelle tasolle.
Explora-lisävaloissa on näyttävä seisontavalo, joka mahdollistaa kytkennän kahdessa upeassa värissä – valkoinen tai ruskeankeltainen – tuoden ajoneuvoosi persoonallisuutta ja tyyliä. Lisäksi, hintaluokkansa paras 5 vuoden takuu takaa mielenrauhan ja luotettavuuden vuosiksi eteenpäin.
Varastossa (voidaan jälkitoimittaa)
Varastossa olevat tuotteet lähetetään saman päivän aikana, kun tilaus on tehty ennen klo 13.
Kuvaus
Päivitä ajoneuvosi valaistus huippuluokan Vision X Explora 9″ pyöreällä LED -lisävaloilla ja koe huippusuorituskyky sekä vaivaton asennus! Vision X Explora -lisävalot yhdistävät laadun ja muotoilun, ja nostavat ajokokemuksesi uudelle tasolle.
Explora-lisävaloissa on näyttävä seisontavalo, joka mahdollistaa kytkennän kahdessa upeassa värissä – valkoinen tai ruskeankeltainen – tuoden ajoneuvoosi persoonallisuutta ja tyyliä. Lisäksi, hintaluokkansa paras 5 vuoden takuu takaa mielenrauhan ja luotettavuuden vuosiksi eteenpäin.
- Hyväksytty tieliikennekäyttöön, referenssiluku 12,5
- Nimellinen teho 200W, E-boost 130W off road, E-hyväksytty 18W on road
- Todellinen valovirta 9700 lm
- Valokuvio Hybrid
- Tyylikäs moderni muotoilu
- Valaisimen ø220mm (9″)
- Seisontavalo valkoinen tai ruskeankeltainen
- Vakiona savunharmaan kivisuoja
Lisätiedot
Tuotteen luokitus
| Tuoteryhmä | |
|---|---|
| LED valosarja |
Valotekniset ominaisuudet
| Teho | 200 W |
|---|---|
| Valokuvio | Hybrid |
Sertifikaatit
| E-hyväksyntä | R149 |
|---|
Yleiset tuotetiedot
| Valmistusmaa | CH |
|---|---|
| Takuu | 5 vuotta |
| Yksikkö | KPL |
Rahdituspaino |
3,64 |
Brand
Vision X
Suunnittelua, valmistusta ja toimitusta – ultimaattiset valaisuratkaisut
Vuodesta 1997 lähtien Vision X Lighting on suunnitellut, valmistanut ja toimittanut huippusuorituskykyisiä valaistusratkaisuja vaativimpiin ympäristöihin. Yrityksen pääkonttori sijaitsee Auburnissa, Washingtonissa, ja sillä on maailmanlaajuista valmistus- ja logistiikkatoimintaa Aasiassa.
Vision X tarjoaa edistyksellisiä valaistustuotteita, joita arvostetaan eri teollisuudenaloilla ympäri maailmaa – mukaan lukien kaivosteollisuus, kaupallinen sektori, pelastuspalvelut ja jopa NASA.
Sitoutumisemme laatuun ja innovaatioon perustuu huippuluokan insinööritiimiin ja tiukkaan testaukseen, mikä takaa tuotteiden toimivuuden kaikkein ankarimmissakin olosuhteissa. Vision X -valaisimia käytetään monilla eri aloilla, kuten maastoajossa, meriliikenteessä, rakennusalalla ja autoteollisuudessa, tarjoten vertaansa vailla olevaa luotettavuutta ja suorituskykyä.
Vision X lisävalojen ja työvalojen keskeiset markkinat
Kaivosteollisuus | Kaupallinen | Pelastus- ja hätäpalvelut | Autoteollisuus | Maastoajoneuvot | Meriteollisuus | Rakentaminen | Metsätalous | Maatalous
Vision X Explora 9″ EX-DLE40S
| LED: | 5W CREE |
| Teoreettinen valovirta: | 13600 lm yksittäinen, 27200 lm pari |
| Todellinen valovirta: | 9700 lm yksittäinen, 19400 lm pari |
| Valokuvio: | Hybrid |
| Valokeilan pituus: | 480m @ 1 lux yksittäinen, 700m @ 1 lux pari |
| Valokeilan leveys: | 50m @ 1 lux yksittäinen, 60m @ 1 lux pari |
| Teho: | Nimellinen 200W, E-boost 130W off road, E-hyväksytty 18W on road |
| Teho per LED: | 5W |
| Virran kulutus 200W off road: | 16,7A (33,3A) @ 12V DC yksittäin (pari); 8,3A (16,7A) @ 24V DC yksittäin (pari) |
| Värilämpötila: | 5700 Kelvin |
| Käyttöjännite: | 9-32V DC |
| IP luokitus: | IP68 & IP69K |
| Tärinänkesto: | 6.9 Grms |
| Käyttölämpötila: | -40°C~60°C |
| Käyttöikä: | 50000h |
| Liitin: | Deutsch DT04-6P, 300mm johdolla |
| Paino: | 3,0kg |
| Tieliikennehyväksyntä: | ECE R149, Referenssiluku 12,5 |
| Hyväksynnät: | R10, R148, R149, CE, UKCA, ROHS, REACH |
















