Vision X Explora 30″ Single Row 140W | Lisävalo | Hybrid Dual-Color
333,00 € sis. ALV
Yksikkö: KPL
Tuotetunnus: EX-LBE28S.NH
Päivitä ajoneuvosi valaistus huippuluokan Vision X Explora 30″ LED -lisävalopalkilla ja koe huippusuorituskyky sekä vaivaton asennus! Vision X Explora -lisävalot yhdistävät laadun ja muotoilun, ja nostavat ajokokemuksesi uudelle tasolle.
Explora-lisävaloissa on näyttävä seisontavalo, joka mahdollistaa kytkennän kahdessa upeassa värissä – valkoinen tai ruskeankeltainen – tuoden ajoneuvoosi persoonallisuutta ja tyyliä. Lisäksi, hintaluokkansa paras 5 vuoden takuu takaa mielenrauhan ja luotettavuuden vuosiksi eteenpäin.
Varastossa (voidaan jälkitoimittaa)
Varastossa olevat tuotteet lähetetään saman päivän aikana, kun tilaus on tehty ennen klo 13.
Kuvaus
Päivitä ajoneuvosi valaistus huippuluokan Vision X Explora 30″ LED -lisävalopalkilla ja koe huippusuorituskyky sekä vaivaton asennus! Vision X Explora -lisävalot yhdistävät laadun ja muotoilun, ja nostavat ajokokemuksesi uudelle tasolle.
Explora-lisävaloissa on näyttävä seisontavalo, joka mahdollistaa kytkennän kahdessa upeassa värissä – valkoinen tai ruskeankeltainen – tuoden ajoneuvoosi persoonallisuutta ja tyyliä. Lisäksi, hintaluokkansa paras 5 vuoden takuu takaa mielenrauhan ja luotettavuuden vuosiksi eteenpäin.
- Hyväksytty tieliikennekäyttöön, referenssiluku 40
- Nimellinen teho 180W, E-hyväksytty 108W on road
- Todellinen valovirta 9300 lm
- Valokuvio Hybrid
- Tyylikäs moderni muotoilu
- Valaisimen leveys 776mm (30″)
- Seisontavalo valkoinen tai ruskeankeltainen
- Vakiona savunharmaan kivisuoja
Lisätiedot
Tuotteen luokitus
| Tuoteryhmä | |
|---|---|
| LED valosarja |
Valotekniset ominaisuudet
| Teho | 140 W |
|---|---|
| Valokuvio | Hybrid |
Sertifikaatit
| E-hyväksyntä | R149 |
|---|
Yleiset tuotetiedot
| Valmistusmaa | CH |
|---|---|
| Takuu | 5 vuotta |
| Yksikkö | KPL |
Rahdituspaino |
2,7 |
Brand
Vision X
Suunnittelua, valmistusta ja toimitusta – ultimaattiset valaisuratkaisut
Vuodesta 1997 lähtien Vision X Lighting on suunnitellut, valmistanut ja toimittanut huippusuorituskykyisiä valaistusratkaisuja vaativimpiin ympäristöihin. Yrityksen pääkonttori sijaitsee Auburnissa, Washingtonissa, ja sillä on maailmanlaajuista valmistus- ja logistiikkatoimintaa Aasiassa.
Vision X tarjoaa edistyksellisiä valaistustuotteita, joita arvostetaan eri teollisuudenaloilla ympäri maailmaa – mukaan lukien kaivosteollisuus, kaupallinen sektori, pelastuspalvelut ja jopa NASA.
Sitoutumisemme laatuun ja innovaatioon perustuu huippuluokan insinööritiimiin ja tiukkaan testaukseen, mikä takaa tuotteiden toimivuuden kaikkein ankarimmissakin olosuhteissa. Vision X -valaisimia käytetään monilla eri aloilla, kuten maastoajossa, meriliikenteessä, rakennusalalla ja autoteollisuudessa, tarjoten vertaansa vailla olevaa luotettavuutta ja suorituskykyä.
Vision X lisävalojen ja työvalojen keskeiset markkinat
Kaivosteollisuus | Kaupallinen | Pelastus- ja hätäpalvelut | Autoteollisuus | Maastoajoneuvot | Meriteollisuus | Rakentaminen | Metsätalous | Maatalous
| LED: | 5W CREE |
| Teoreettinen valovirta: | 9520 lm |
| Todellinen valovirta: | 9300 lm |
| Valokuvio: | Hybrid |
| Valokeilan pituus: | 540m @ 1 lux |
| Valokeilan leveys: | 60m @ 1 lux |
| Teho: | Nimellinen teho 180W, E-hyväksytty 108W on road |
| Teho per LED: | 5W |
| Virran kulutus 140W: | 11,7A @ 12V DC; 5,8A @ 24V DC |
| Värilämpötila: | 5700 Kelvin |
| Käyttöjännite: | 9-32V DC |
| IP luokitus: | IP68 & IP69K |
| Tärinänkesto: | 6.9 Grms |
| Käyttölämpötila: | -40°C~60°C |
| Käyttöikä: | 50000h |
| Liitin: | Deutsch DT04-6P, 300mm johdolla |
| Paino: | 2,03kg |
| Tieliikennehyväksyntä: | ECE R149, Referenssiluku 40 |
| Hyväksynnät: | R10, R148, R149, CE, UKCA, ROHS, REACH |











